Vítejte v Obchodě pro mazlíčky.

Obchod pro mazlíčky vám nabízí kvalitní chovatelské potřeby - naší specializací jsou psi, kočky a malí hlodavci. Všichni milujeme naše mazlíčky a chceme jim dát to nejlepší, a proto jsme tady. Naším cílem je nabízet vám pouze ověřené a kvalitní produkty.

Pokud sháníte vodítko a obojek, hračky, zimní i letní obleček, pláštěnku, pelíšek, misku, hygienické a kosmetické potřeby pro psy i kočky, postroje pro velké i malé psy, pomůcky k připoutání psů v autě, tak jste na správném místě.

Ale nebojte máme toho mnohem více - soustředíme se na prodej kvalitních krmiv (granulí, konzerv, kapsiček, sušeného mléka) pro psy, kočky i hlodavce (králíky, křečky, morčata, fretky atd.). Sháníte dietní nebo hypoalergenní granule, vše máme přehledně na našem eshopu zde.

Potřebujete poradit? Co si nakoupit a co dělat, když si domu přinesete malé štěňátko nebo koťátko? Nebo vás zajímají tipy a triky na: tahání psa na vodítku, hltání jídla,  jak cestovat se psem, anebo jak správně socializovat psa? Vše a ještě více najdete u nás v sekci poradna.