Kdo jsme?

Jsme rodinná firma - milovníci zvířat - zejména psů a koček. Jsme parta nadšenců, kteří spojili to co milují, s tím co dobře umí.

Proč to děláme?

Naším cíle je nabízet našim zákazníkům kvalitní potřeby pro chovatele psů, koček a malých hlodavců a to vše za férové ceny. Věříme, že naše výrobky udělají vaší kočce, pejskovi nebo třeba králíkovi velkou radost a tím i radost vám. Jsme zodpovědní a spolehliví.

V co věříme?

Věříme, že když dáme do svojí práce kus svého 🧡, tak vy, zákazníci, to poznáte a budete s námi spokojení. A vaše spokojenost a radost vašeho mazlíčka je náš cíl.

Jak to vše začalo?

Před časem jsme adoptovali dvě fenky z ukrajinského útulku, který dlouhodobě podporujeme. S adopcí nám pomohly Dogčasky, za což jsme jim velmi vděčné. Díky adopci našich pejsků jsme se začali ještě více zajímat o kvalitu výrobků, které v péči o ně používáme, a to už byl jen malý krůček k založení eshopu Obchod pro mazlíčky.

Veronika Lehká - stará se o zásilky a komunikaci s Vámi

Verča má k chovatelským potřebám velmi blízko,  řadu let vedla svůj kamenný obchod a sortiment tak velice dobře zná. Jestli vám někdo dokáže dobře poradit, tak je to právě ona, jak ze svých vlastních zkušeností, tak ze zkušeností stovek zákazníků. Pomůže také s dopravou, prostě s jakýmkoliv dotazem. Na Verču doma čeká její hadí mazlíček Frank.

Terka Poráčová - správa eshopu

Jestli někdo miluje zvířata, tak je to právě Terka, která je vystudovaný ekolog. Terka se v práci věnuje komunikaci a interní správě. Doma na Terku čekají fenky Miley a Maya, které patří mezi spokojené zákaznice našeho eshopu. 

Mirka Poráčová - mozek Obchodu pro mazlíčky


Mirka má na starosti všechno ostatní, co je potřeba zorganizovat. Pomáhá nám zejména svými zkušenostmi v oboru. Doma na ní mňouká kočička Čičí a šťěká fenka Bella.

Radek Průša - morální podpora :) 

Radek má na starosti technologické zabezpečení eshopu. Na Radka doma také čeká psí kamarád Elias.

Antonín Šebík - komunikace

Tonda se stará o to, abyste se o nás dozvěděli, pracuje s Googlem, Seznamem, Zbožím a Heurekou.

O vychystávání vašich objednávek se starají šikovní pracovníci ve skladu.

Mimo Obchodu pro mazlíčky se náš tým s láskou věnuje již několik let ekologickému papírnictví Be Nice - www.benice-shop.cz.