Vítejte v Obchodě pro mazlíčky.

Obchod pro mazlíčky vám nabízí kvalitní chovatelské potřeby - naší specializací jsou psi, kočky a malí hlodavci. Všichni milujeme naše mazlíčky a chceme jim dát to nejlepší, a proto jsme tady. Naším cílem je nabízet vám pouze ověřené a kvalitní produkty.

Pokud sháníte vodítko a obojek, hračky, zimní i letní obleček, pláštěnku, pelíšek, misku, hygienické a kosmetické potřeby pro psy i kočky, postroje pro velké i malé psy, pomůcky k připoutání psů v autě, tak jste na správném místě.

Ale nebojte máme toho mnohem více - soustředíme se na prodej kvalitních krmiv (granulí, konzerv, kapsiček, sušeného mléka) pro psy, kočky i hlodavce (králíky, křečky, morčata, fretky atd.). Sháníte dietní nebo hypoalergenní granule, vše máme přehledně na našem eshopu zde.

Potřebujete poradit? Co si nakoupit a co dělat, když si domu přinesete malé štěňátko nebo koťátko? Nebo vás zajímají tipy a triky na: tahání psa na vodítku, hltání jídla,  jak cestovat se psem, anebo jak správně socializovat psa? Vše a ještě více najdete u nás v sekci poradna.


Hltání psa. Proč to dělá? Jak ho to odnaučit?

Hltání psa. Proč to dělá? Jak ho to odnaučit?

Hltání psa je bezpochyby nepříjemná neřest našeho miláčka. Přinášíme vám rady a tipy, jak hltání svého mazlíčka odnaučit. Zároveň na našem eshopu najdete mnoho pomůcek, které odnaučí vašeho mazlíčka hltat.


Jak na výcvik - aneb 4 triky jak na mazlíčky

Jak na výcvik - aneb 4 triky jak na mazlíčky

S novým členem rodiny je důležité nezapomínat na řádný výcvik, aby se pes/kočka choval slušně, nic neničil, zvládl být doma sám a uposlechl svého páníčka. 

Připravili jsme pro Vás základní triky, které používat při výcviku.